Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

Ahşap jaluzi perdeler ev ve ofis ortamlarında çok tercih edilen perdelerdir. Kullandığınız yerde ışığın tamamının içeri girmesini sağlayacağınız gibi isteğe göre ışığın daha az girmesini de sağlayabilirsiniz. Ahşap jaluzi perdeyi tamamen kapatıp içerinin görünmesini engelleyebilirsiniz. Ahşap jaluzi perdelerin kullanımı gibi temizlenmesi de kolaydır. Nemli bir bez ile düzenli olarak jaluziyi silmeniz sayesinde perdenin ömrü uzayacaktır.

Perde ölçüsü aldırmak istiyorum

Ahşap jaluzi perde kategorisinde ahşabın zarafeti ve doğallığıyla hazırlanmış perdeleri ofisinizde gönül rahatlığı ile kullanın. Doğal malzemeye sahip olduğu için bulunduğu yerle uyum sağlar. Mekanınıza şık ve sıcak bir görüntü katar. Ahşap Jaluzi Perde, kumaş fonlar ve tül altlarında da dekoratif tasarım imkanı verir. Jaluzi perdenizi tavana duvara ve pencere doğramalarına kolay montaj imkanı sağlar. Tamamen açılıp kapanır, yaprak hareketi ile dışardan gelen ışığı ve görüntüyü ayarlamanıza yardım eder. Mobilya ve diğer dekoratif eşyalarınızda uyum sağlar. Işık yalıtımının yanında, %65 oranında ısı yalıtımı da gerçekleştirir.

Ahşap jaluzi perdeler, doğal ve şık bir görünüme sahip bir perde türüdür. Ahşap jaluziler, genellikle kayın, meşe veya bambu gibi sert ahşaplardan yapılır. Ahşap jaluziler, çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Ahşap jaluzi perdeler, doğal ve şık görünümleri ile son derece işlevsel bir perde türüdür. Ahşap jaluzi perdeler, doğal malzeme kullanımı ile mekanlara sıcak ve şık bir görünüm kazandıran pencere kaplama ürünleridir. Ahşap jaluzi perdelerin birçok modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Ahşap jaluzi perdeler, dayanıklılıkları, doğal malzeme kullanımı ve estetik görünümleri ile tercih edilen bir pencere kaplama seçeneğidir. Ahşabın sıcak ve doğal dokusu, mekanlara zarif bir atmosfer katmaktadır.

Ahşap Jaluzi Perde Modellerini Keşfet

Bu Perde Modellerini Arkadaşına Gönder

01

Bize Ulaşın

Profesyonel ekibimizden bilgi alın.

02

Keşif

Keşif hizmetimiz için uygun bir zaman ayırın.

03

Perde Dikimi

Sadece birkaç gün içinde yeni perdeleriniz montaja hazırlansın.